SOLİDWORKS EĞİTİMİ NEDEN ÇIKARDIM

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

SOLİDWORKS EĞİTİMİ NEDEN ÇIKARDIM

Sevgili arkadaşlar çocukluğumdan itibaren hep bir şeyler yapmayı seven birisi olarak sürekli teknik işler ile uğraşmayı sevmişimdir. Yıllar geçtikçe hayat beni hep hayal ettiğim şeylere ulaştırmaya başaladı. Tasarım yapmak yada o tasarladığm şeyleri imal etmek bana hep zevk vermiştir. 

Yıllar sonra sevdiğim şeylerin eğitmeni oldum ve 3000 den fazla öğrenci yetiştirdim. 

Şimdi ise SolidWorks yazlımının eğitmeni olmak ve bu yazılım geleceğin teknolojisi olarak her tasarımcı olmak isteyen insanlara bu yazılımı öğretmek bana mutluluk veriyor.

Bu eğitim setimi bunun için çıkardım ve herkesin öğrenmesi sağlamaktır.

Umarım çok faydalı bir iş yapmışımdır tüm insanlığa...

2 Replies

Merhaba @TEKNİKOKULA904 

Kursunuzla nasılsınız? Üzerinde çalışmaya başladın mı? Ayrıca, lütfen Türkçemi özür dilerim, bir çevirmen kullanarak cevap veriyorum.

Evet kursum Türkçe,

Bu kursumuzu tamamen alanımda uzaman olduğum ve uzmanlık belgelerine sahip olduğum konuları, tüm insanlığa hediye etmiş gibi olduk.

amaç bu teknolojik yazılım sayesinde  herkes hayallerini sanal ortam da gerçekleştirmesi için hazırlanmıştır.

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Introductions
Create a video to introduce yourself and watch other videos from instructors to get to know them. We recommend including your name, what you teach, and what you hope to learn in your video.