İstanbul’daki Eğitmen Topluluğu Açılış Partimizden Unutulmaz Anılar!

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

İstanbul’daki Eğitmen Topluluğu Açılış Partimizden Unutulmaz Anılar!

Go to solution

Dün gece Taksim The Marmara Hotel’de, yeni Eğitmen Topluluğu platformumuzun açılışını bizimle birlikte kutlamaya geldiğiniz için Udemy Türkiye ekibimiz adına hepinize teşekkür ediyorum! Siz ve diğer eğitmenlerimizle birlikte bu güzel oluşumu kutlarken oldukça keyifli vakit geçirdik.

Etkinliğimizin sonlarında doğru yaptığımız çekiliş sonucunda, Blue Yeti mikrofon kazanan @ErhanGüven'i, Udemy kulaklığı kazanan @yasinugurlu ve Ömer Faruk Bey'i (@CodeStarAcademy),  Udemy montu kazanan @koraysadiklar'ı ve ücretsiz promo video prodüksiyon desteği kazanan @AzizBektas'ı 

tebrik ediyoruz!

Ayrıca fotoğrafları ile etkinliğimize destek veren @ocolakoglu'na teşekkür ediyoruz.

En sevdiğimiz fotoğraflardan birkaçını aşağıda paylaşıyoruz. Siz de geceye dair düşüncelerinizi ve fotoğraf karelerini bu iletiye yorum olarak yazarak bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

Screen Shot 2019-02-22 at 8.19.19 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.19.53 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.20.25 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.20.55 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.21.28 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.21.57 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.22.27 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.22.56 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.23.25 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.23.57 PM.png

1 ACCEPTED SOLUTION
8 Replies

Go to solution

Harika bir akşamdı. En kısa zamanda tekrarını görmek üzere. 🙂

Go to solution

Güzel bir akşamdı. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu tarz organizasyonların daha artması dileğiyle. Bu arada mikrofon harika:) Açıkçası bu kadar iyi beklemiyordum. Mikrofon için de ayrıca teşekkürler.

Go to solution

Ankara'da da olacak di mi 🙏🙂

Go to solution

Merhaba Buğra,

Yakın zamanda Ankara için planladığımız bir etkinliğimiz bulunmuyor; ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla şehirde daha fazla sayıda etkinlik yapmak istiyoruz. Planladığımız bir etkinlik olması durumunda mutlaka bu platformda sizlere duyuracağız. Umarım bir sonraki etkinliğimizde sizde aramızda olursunuz. Smiley Happy

Go to solution

Ahh bee benim haberim yoktu bu etkinlikten 😞 Üzdü valla

Go to solution

Hiç üzülmeyin Sinan Bey! İlerleyen dönemde daha fazla etkinlikle siz değerli eğitemenlerimizle buluşmayı planlıyoruz. Gelecekteki etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle. Smiley Happy

Go to solution

Ben udemy'e yeni başladım bana da destek olur musunuz?

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Stories and inspiration
Pull up a seat and chat with your fellow instructors. This is a great place to get to know each other, swap stories, and just relax.
Top Liked Authors