How’s your 2019 going? Check in for New Year | New Ways here.

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
EmilyH
Community Manager
Community Manager

How’s your 2019 going? Check in for New Year | New Ways here.

Go to solution

Back in January, instructors joined the New Year | New Ways program to develop good habits for improving their course creation, course marketing, or student engagement — with a little help from our Udemy custom planners.

Whatever you decided to work on for New Year | New Ways, we want to hear from you! What’s been working? What hasn’t? Have a story to share? (And if you wrote in your planner, please share a photo here.)

Hero_T4.png

1 ACCEPTED SOLUTION

Go to solution

45619675_188778458729449_8251473436290500386_n.jpgUdemy' e bana çocukların kalbine dokunma imkanı taşıdığı için teşekkür ediyorum. Benim için Türkiye' de çocuklara bilişim dersi vermek çok zor oluyor. Özel bir okulda çalışıyorum ama göstermelik bilgisayar dersine giriyorum. Bilgilerimi aktarmak yerine okulda bütün bilgisayar işlerini yaptığım bir format bükücüden ibaret hayatım var. Ben de bildiklerimi aktarmak için Udemy' i kullanıyorum. Şu an itibariyle çocukların bilişim ihtiyacını karşılamaya yetecek kadar ilgi ve alakaya sahip değilim. Nedenini bilmiyorum... Ya ücretli olduğu için ve eğitime insanlar para vermek istemediği için alaka gösterilmiyor. Ya da eğitimlerimde yeterince kendimi ifade edemiyorum. Her ne açıdan bakılırsa bakılsın bu bilişim mentörlüğüne kafa yoruyor ve çocuklar için Türkiye' de en iyi bilişim öğretmeni olacağıma Udemy adına söz veriyorum. Çalışmaya devam... Robot Happy https://www.udemy.com/user/kodlamasaati

www.ismailcimen.com.tr
info@ismailcimen.com.tr

View solution in original post

1 Reply

Go to solution

45619675_188778458729449_8251473436290500386_n.jpgUdemy' e bana çocukların kalbine dokunma imkanı taşıdığı için teşekkür ediyorum. Benim için Türkiye' de çocuklara bilişim dersi vermek çok zor oluyor. Özel bir okulda çalışıyorum ama göstermelik bilgisayar dersine giriyorum. Bilgilerimi aktarmak yerine okulda bütün bilgisayar işlerini yaptığım bir format bükücüden ibaret hayatım var. Ben de bildiklerimi aktarmak için Udemy' i kullanıyorum. Şu an itibariyle çocukların bilişim ihtiyacını karşılamaya yetecek kadar ilgi ve alakaya sahip değilim. Nedenini bilmiyorum... Ya ücretli olduğu için ve eğitime insanlar para vermek istemediği için alaka gösterilmiyor. Ya da eğitimlerimde yeterince kendimi ifade edemiyorum. Her ne açıdan bakılırsa bakılsın bu bilişim mentörlüğüne kafa yoruyor ve çocuklar için Türkiye' de en iyi bilişim öğretmeni olacağıma Udemy adına söz veriyorum. Çalışmaya devam... Robot Happy https://www.udemy.com/user/kodlamasaati

www.ismailcimen.com.tr
info@ismailcimen.com.tr
cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Stories and inspiration
Pull up a seat and chat with your fellow instructors. This is a great place to get to know each other, swap stories, and just relax.
Top Liked Authors