Kumanda

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Kumanda

2011 yılı çınarlı endüstri meslek lisesi mezunuyum,  adım mustafa babat yaşım 30. Mezun olduktan sonra otomasyon sektörüne giriş yaptım burada binlerce pano yaptım. Kompanzasyon, dağıtım, arıtma,pompa, sayaç, plc, otomasyon panoları ve birçok pano yaptım. Şimdi burada bilgilerimi bu işe gönül verecek arkadaşlara aktarmak istiyorum, bilgi sahibi olmanıza gerek yok size sil baştan herşeyi pano da malzeme seçimi olsun kablo kesiti olsun herşeyi aktaracağım ve farkı göreceksiniz iyi öğrenmeler. 

1 Reply
MarinaT
Community Manager
Community Manager

Merhaba @Elektrik proje okulu,

Udemy Topluluğa hoş geldiniz! Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz.Udemy’de bir kurs yayınlamak istemeniz gerçekten çok harika.Kurs oluşturmayla ilgili ücretsiz ve resmi Udemy kursuna zaten kayıtlı olduğunuzu gördüm; bu kurs, başlamanıza yardımcı olacaktır.

Spesifik sorularınız varsa lütfen bize bildirin. Her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!😊

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Introductions
Create a video to introduce yourself and watch other videos from instructors to get to know them. We recommend including your name, what you teach, and what you hope to learn in your video.
Top Liked Authors