İstanbul’daki Eğitmen Topluluğu Açılış Partimizden Unutulmaz Anılar!

Options

Dün gece Taksim The Marmara Hotel’de, yeni Eğitmen Topluluğu platformumuzun açılışını bizimle birlikte kutlamaya geldiğiniz için Udemy Türkiye ekibimiz adına hepinize teşekkür ediyorum! Siz ve diğer eğitmenlerimizle birlikte bu güzel oluşumu kutlarken oldukça keyifli vakit geçirdik.

Etkinliğimizin sonlarında doğru yaptığımız çekiliş sonucunda, Blue Yeti mikrofon kazanan @ErhanGüven
'i, Udemy kulaklığı kazanan @yasinugurlu
ve Ömer Faruk Bey'i (@CodeStarAcademy
), Udemy montu kazanan @koraysadiklar
'ı ve ücretsiz promo video prodüksiyon desteği kazanan @AzizBektas

tebrik ediyoruz!

Ayrıca fotoğrafları ile etkinliğimize destek veren @ocolakoglu
'na teşekkür ediyoruz.

En sevdiğimiz fotoğraflardan birkaçını aşağıda paylaşıyoruz. Siz de geceye dair düşüncelerinizi ve fotoğraf karelerini bu iletiye yorum olarak yazarak bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

Screen Shot 2019-02-22 at 8.19.19 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.19.53 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.20.25 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.20.55 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.21.28 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.21.57 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.22.27 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.22.56 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.23.25 PM.pngScreen Shot 2019-02-22 at 8.23.57 PM.png

Comments

• ocolakoglu
    Options

Harika bir akşamdı. En kısa zamanda tekrarını görmek üzere. 🙂

• ErhanGüven
    Options

Güzel bir akşamdı. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu tarz organizasyonların daha artması dileğiyle. Bu arada mikrofon harika:) Açıkçası bu kadar iyi beklemiyordum. Mikrofon için de ayrıca teşekkürler.

• BugraŞebnem
    Options

Ankara'da da olacak di mi 🙏🙂

• SinanKarabalta
    Options

Ahh bee benim haberim yoktu bu etkinlikten :( Üzdü valla

• NeslihanE
    Options

Merhaba Buğra,

Yakın zamanda Ankara için planladığımız bir etkinliğimiz bulunmuyor; ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla şehirde daha fazla sayıda etkinlik yapmak istiyoruz. Planladığımız bir etkinlik olması durumunda mutlaka bu platformda sizlere duyuracağız. Umarım bir sonraki etkinliğimizde sizde aramızda olursunuz. :smileyhappy:

• NeslihanE
    Options

Hiç üzülmeyin Sinan Bey! İlerleyen dönemde daha fazla etkinlikle siz değerli eğitemenlerimizle buluşmayı planlıyoruz. Gelecekteki etkinliklerimizde görüşmek dileğiyle. :smileyhappy:

• Muhammedfoto
    Options

Ben udemy'e yeni başladım bana da destek olur musunuz?